Відвідувачі
170
Статті
941
Перегляди статей
264862

Графік

видачі свідоцтв учням 9,11-х класів в Турятському НВК

№п/п Клас Дата Час
1 9 (учні з 1-9 за списком) 15.06.20 10-00
2 9 (учні з 10-18 за списком) 15.06.20 11-00
3 9 (учні з 19-27 за списком) 15.06.20 12-00
4 11-А (учні з 1-10 за списком) 03.08.20 10-00
5 11-А (учні з 11-19 за списком 03.08.20 10-45
6 11-Б (учні з 1-8 за списком) 03.08.20 11-30
7 11-Б (учні з 9-15 за списком) 03.08.20 12-15

Директор НВК                            Н.К. Дудуц

Додаток до педагогічної ради школи

протокол № 6 від 13.05.2020 року.

Графік підсумкових контрольних робітучнів 5-11 класів

під час дистанційного навчання

2019-2020 н.р.

Детальніше: Додатки до педагогічної ради

                                           ЗНО-2019
Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Детальніше: ЗНО 2019

Розклад  уроків  для учнів  5-А  класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
 Укр.мова 
Основи зд.
 Математика
 Музика
Світова літ.
2
 Математика
Природозн.
Укр.мова
 Укр.мова

Анг.мова
3
 Укр.літ
 Математика
 Інформатика ІІ
 Фізкультура
 Математика
4
  Інформатика І
Фізкультура
 Світова літ.
 Укр.літ
Природозн.
5
Анг.мова
 Історія
 Математика
Трудове
 Фізкультура
6
хореографія
 Рідний край
 Етика

Трудове
Образотворче
7
   Анг.мова
   

Розклад  уроків  для учнів  5-Б  класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
  Математика  Інформатика І Анг.мова  
 Укр.мова
 Музика
2
Укр.мова  Математика Математика
 Основи зд.   Математика
3
Природознав  Історія  
 Природознавст
 Укр.літ Образ.мист.
4
 Анг.мова  Математика
 Укр.мова  
Інформатика ІІ
  Фізкультура
5
 Укр.літ  Трудове (1)  Етика  Фізкультура  Світова.літ
6

 Фізкультура
 Трудове (2)
Світова  літ. Анг.мова Рідний край
7
 хореографія    
 
   

Розклад  уроків  для учнів  6-А  класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
Укр.мова  Світова літ
Інформатика І
 Географія  
Історія Укр.
2
  Історія Укр.  Укр.мова  Біологія  Укр.мова  Образ.мист.
3
 Музика  Біологія  Математика  Математика  Математика
4
 Укр.літ  Укр.літ  
Укр.мова
  Основи зд.  Анг.мова
5
Математика  Фізкультура Математика  
Анг.мова
Світова літ
6
Анг.мова  Етика   Трудове (1)  Фізкультура Фізкультура
7
 Інформатика ІІ  Географія   Трудове (2)  
 Хореографія
 Рідний край

 

 

Розклад  уроків  для учнів  7  класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
 Укр.мова/Анг.мова   Біологія   Фізика  Інформатика І/Анг.мова Геометрія
2
 Анг.мова/Укр.мова  Історія Укр.  Укр.мова/Анг.мова  Фізкультура  Етика
3
 Хімія   Укр.мова 1
Анг.мова /Укр.мова  Алгебра  Світова літ.
4
 Алгебра  Укр.мова 2
 Географія   Музика  Всесв. історія
5
 Географія   Укр.літ Геометрія   Анг.мова/ Інформатика І  
Образ.мист.
6
 Біологія  Світова  літ. Фізкультура  Укр.літ  Фізкультура
7
  Трудове Фізика    Основи зд.  

 

 

Розклад  уроків  для учнів  8-А класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
  Укр.мова  Історія укр.   Геометрія  Алгебра  Фізика
2
 Інформатика І Інформатика 2  Укр.мова  Укр.мова  Геометрія
3
 Алгебра  Укр.мова  Укр.літ  Інформатика І  Історія У
4
Укр.літ Хімія  Біологія  Фізкультура Біологія
5
 Фізика  Укр.літ  
Анг.мова
 Укр.літ  Анг.мова
6
 Географія  Фізкультура Хімія  Світова літ  Мистецтво
7
 Анг.мова  Світова літ.  Всесвіт.історія  Інформатика ІІ  
Географія
8 Фізкультура  основи здоровя Трудове    

 

 

 

 

Розклад  уроків  для учнів  8-Б  класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
   Алгебра    Укр.літ     Географія    Алгебра   Анг.мова
2
 Укр.мова    історія У  Алгебра   Фізкультура Фізика
3
 Геометрія   Фізкультура  Геометрія   Укр.мова  Алгебра
4
  Фізкультура   
  Основи зд
  Всесв. історія  Світова літ.  
Інформатика І
5
 Анг.мова   Географія   Хімія  Алгебра   Геометрія
6
 Історія Укр.   Фізика   Анг.мова    Укр.літ  Інформатика ІІ
7
   Біологія  Хімія  Біологія  Мистецтво Світова  літ.
8   Інформатика І Трудове Анг.мова Анг.мова Інформатика ІІ

 

 

 

Розклад  уроків  для учнів  9А класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
 Інформ (1)  Укр.мова  Всесв.історія  Укр.мова Біологія
2
 Укр.мова  Фізкультура  Інформ (2)  Алгебра  Географія
3
 Фізика  Фізика  Укр.мова  Фізика  Фізкультура
4
  Алгебра Історія У   Геометрія  Укр.літ  Геометрія
5
 Укр.літ  Укр.літ  Укр.літ Світова літ. Анг.мова
6
 Історія  укр  Хімія   Біологія  Анг.мова  Проаво
7
 Мистецтво  Основи здр.  Світова літ. Фізкультура Хімія
 8 Технологія Інформ (1)    Інформ (2)  

 

 

Розклад  уроків  для учнів  9-б  класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
Географія   Історія Укр
 Алгебра
 Основи зд.  Інформатика І
2
Алгебра  Укр.літ  Історія Всес.  Алгебра  
Укр.мова
3
 Фізика Фізика  Право  
Анг.мова
 Інформатика ІІ
4
 Укр.мова Мистецтво  Геометрія  Алгебра
 Геометрія
5
Геометрія  Хімія  Укр.мова  Укр.літ  Історія У
6
  Анг.мова
 Біологія  Фізика  Світова літ   Світова літ
7
 Фізкультура  Фізкультура  Хімія  Технологія
Біологія
8   Інформатика І Інформатика ІІ  Фізкультура

 

 

 

Розклад  уроків  для учнів  10 класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
Фізкультура Технології  Укр.мова  Світова літ.  Історія  укр.
2
 Алгебра  Геометрія  Укр.літ   Анг.мова Світова літ.
3
  Укр.мова  Укр.мова  ДПЮ  Алгебра  Анг.мова
4
  Історія  укр. Фізика  Інформ (2)
ДПЮ
  Право
5
  Худ.культ.  Біологія  Світова літ   Укр.мова  Хімія
6
  Укр.літ  Укр.літ  Анг.мова  Укр.літ    Географія
7

 Фізика
 Інформ (1)  Географія    Фізкультура

Розклад  уроків  для учнів  11 класу.

Понеділок       
Вівторок        
Середа           
Четвер              
П'ятниця          
1
Алгебра  Укр.мова  Анг.мова  Світова  літ  Алгебра
2
 Фізкультура  Фізика  Екологія   Інформ (2) Біологія
3
 Укр.мова  Хімія  Фізика  Укр.мова
 Всесв.історія
4
 Історія укр  Технологія  Укр.мова  Укр.літ  Світова  літ
5
 Укр.літ  Худ.культура  Біологія   Геометрія Економіка
   Світова  літ Укр.літ  Укр.літ
Фізкультура
 Анг.мова
7
 Анг.мова  ДПЮ Інформ (1)