урок 2-Б
- Деталі
- Створено: Понеділок, 25 лютого 2013, 11:38
- Останнє оновлення: Понеділок, 18 березня 2013, 11:28
- Перегляди: 1776
Урок у 2-Б класі вчитель Бока Т.М.
Розвиток зв’язного мовлення
Тема:Турбота зігріває в холодну пору.
Мета:вчити учнів складати продовження до початого тексту.підбирати заголовок; удосконалювати вміння добирати слова до побудови тексту; розвивати усне і письмове мовлення4 виховувати любов до рідної природи і турботу до птахів і звірів.
Обладнання:ілюстративний матеріал,картки зі словами.
Тип уроку:урок розвитку зв’язного мовлення.
Хід уроку
І. Організація класу до уроку.
ІІ. Оголошення теми і мети уроку.
Загадка
Хто двічі народжується:
Перший раз-тверденьке,
Другий раз-м’якеньке?
(птахи)
ІІІ. Вивчення нового матеріалу
1.Вступна бесіда
– Чи знаєте ви птахів,які зимують у нас ?
Маленький хлопчик у сірій свитині по дворах стрибає крихти збирає?(горобчик)
Пташка невеличка у неї білі щічки,сірі лапки,чорна шапка,фартушок жовтенький,
Голосок тоненький.
Та ж ця птичка невеличка
Називається… (синичка)
Біла латка,чорна латка
По березі скаче… (сорока)
Випав сніг,метуть заметіллі,
А до наших країв гості злетілись:
Зачервоніли на зорі,
Звуть цих гостей… (снігурі)
А чи знаєте ви,чому в снігура червона грудка?
- Робота в зошитах.
- Робота з ілюстративним матеріалом.
Складання речень за малюнками
- Фізхвилинка
- Складання плану до тексту.
- Прогулянка друзів.
- Поранене пташеня.
- Турбота дітей.
- Добір заголовка до тексту.
Піклування про птахів.
ІV. Закріпленнявивченого
- Робота в зошиті.
- Розглядмалюнків
- Складанняречень.
- Записречень.
V. Підсумок уроку
1.підсумкова бесіда.
2.Виставка кращих зошитів.
VI. Домашнє завдання
Скласти розповідь на тему «Допомога птахам взимку».