Відвідувачі
30
Статті
1032
Перегляди статей
292029

Порядок організації навчального процесу

 

Схвалено                                                    Затверджено

Педагогічною радою       Директор НВК           Н.К.Дудуц Протокол №1 від 31.08.20р.

Тимчасовий порядок організації освітнього  процесу на період карантинних обмежень

в Турятському НВК

    На жаль, двері нашої школи не відкриються перед учнями 1 вересня 2020 року і «лише на два тижні». Поки що ми знаходимось у "червоній зоні" і маємо усе зробити, щоб  перейти хоча б в "помаранчеву".

      Мною, як керівником школи, чітко розписаний Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантинних обмежень. Його ми схвалимо на засіданні педагогічної ради. Попередньо він буде викладений на вебсайті школи для обговорення, не пізніше 29 серпня 2020 року.

  • Щодо маскового режиму:

З розумінням прошу забезпечити своїх  дітей масками та герметичними пакетами для їх зберігання (1пакет – чисті маски, 1- використані маски). Оскільки , по школі, на перервах  діти будуть пересуватися в масках. На уроках - без масок.

  • Щодо антисептиків.

  Ми забезпечимо можливість антисептичного та дезінфекційного режиму в установі, але, якщо не складно, "малесенький" антисептик або антибактеріальні серветки у портфель таки покладіть. Як не буде, то ми зрозуміємо.

  • Щодо входу до школи і на територію школи.

  Так, згідно з рекомендаціями МОН, ми зробили чотири входи на територію і чотири виходи до приміщення різними потоками. Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки не допускатимуться в приміщення школи. Лише в окремих випадках.

  • Щодо температурного скринінгу.

    Ми забезпечимо скринінг усіх учасників освітнього процесу на вході до приміщення школи. Але дуже просимо вас, шановні батьки, подбайте про це ще у своїх домівках. Будьте відповідальними батьками своїх дітей та щодня інформуйте класного керівника про стан здоров’я вашої дитини.

  • Щодо харчування.

   Воно здійснюватиметься згідно з новими вимогами безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні. Харчування безкоштовне або змішане таки буде.

  • Щодо роботи груп продовженого дня.

    Групи працюватимуть згідно з новими тимчасовими положеннями режиму роботи школи. Але до того часу, поки буде адаптивний карантин.

  • Щодо медичного огляду.

    Для дітей перших класів ми просимо лише пройти сімейного лікаря, або педіатра. Бажано ще й окуліста і, все ж таки, картку щеплень. Це в інтересах дитини. Працівники закладу медогляд пройшли.

  • Щодо свята 1 вересня.

       Буде проведено свято для всіх учнів в он-лайн  режимі.

  • Щодо нашого спільного розуміння.

    Важко мені щось спрогнозувати на далеку перспективу, але від усіх нас, від нашої спільної солідарності і залежить результат. Я б дуже хотіла, щоб наше очне навчання розпочалось 1 вересня 2020 року і закінчилось не раніше 31 травня 2021 року, але, у зв’язку, з даною ситуацією, яка склалася в нашому районі, ми змушені перейти на дистанційну форму навчання (на два тижні). Ми чекаємо з нетерпінням на зустріч і далі залишаємось відкритим простором для усіх.