Відвідувачі
169
Статті
935
Перегляди статей
260495

                  Громей Ольга Михайлівна

Освіта вища,

ЧНУ 2010,

вчитель англійської мови.

Попередня атестація 2016, спеціаліст вищої категорії.

Розробки уроків

 

 

 

 
 
Копилець  Ольга  Георгіївна,
Освіта вища,
ЧНУ 2010,
вчитель англійської мови.
Попередня атестація 2016,
спеціаліст вищої категорії.
Розробки уроків.

 Проведення року англійської мови

Звіт про проведення тижня англійської мови  у Турятському  НВК

      Вивчення англійської мови є пріоритетним напрямком роботи  Турятського НВК, адже англійська мова зараз — найголовніша і найпоширеніша мова у світі. Її вивчення – процес складний, але багатогранний і цікавий. Саме під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями, звичаями та культурою інших народів.

     Керуючись Указом Президента України від 16 листопада 2015 року №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», з метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, у Турятському НВК було  проведено  ряд  заходів:

Листопад 2015 року

     Призерів II етапу Всеукраїнської  олімпіади з англійської мови було запрошено на святковий  концерт  присвячений відкриттю  року  англійської мови. Турятський НВК  представляла  Гімчинська  Наталія Вікторівна, учениця 11-А  класу, яка зайняла  2 місце на II етапі Всеукраїнської  олімпіади з англійської мови.  На шкільній  лінійці  Наталія поділилася враженнями від побаченого з учнями нашої школи. На даний час Гімчинська  Наталія являється студенткою державної форми навчання, факультету іноземних мов ЧНУ.

Грудень 2015 року

    Відбувся урок - гра "Брейн - ринг" серед учнів 3-х класів “Знавці англійської мови”, де учні 3-х команд демонстрували свої привітання , хто знає краще алфавіт, хто правильно доповнить слово правильною літерою, розгадували кросворд "Animals"
відгадували загадки,брали участь у краєзнавчому конкурсі та конкурсі капітанів, де потрібно було розказати про себе використовуючи якомога більше речень,
знаходили та називали числа у 3-х таблицях, хто швидше. Було визначено найкращого учня та найкращу команду.
Лютий 2016 року

    Щороку тиждень англійської мови це не тільки звіт про виконану роботу, але й свято англійської мови, що супроводжується піснями, виставками та стіннівками, конкурсами та переглядом фільмів та презентацій - тобто кожен день Тижня заповнений іноземною мовою.

   

Тому з 16  по 23 лютого 2016 року у рамках тижня англійської мови було проведено заходи згідно плану роботи на тиждень. А саме - у понеділок на шкільній лінійці було оголошено план заходів на тиждень. У середу, 18 лютого вчитель англійської мови, Копилець О.  Г.  провела відкритий урок у 6-А класі на тему “Travellingbytrain.

 

Протягом уроку учні називали способи подорожування, відгадували загадки про них та розповідали про свій улюблений, складали діалоги та відповідали на запитання вчителя, працювали в групах та парах. А Громей  О. М.  провела  урок  6-Б класі на тему  “Shopping”. На уроці  учні із задоволенням продавали та купляли речі та продукти. Урок  пройшовнадзвичайноцікаво іжваво, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу та удосконаленню мовної практики.

     На четвер учні 9-11 класів підготували прес-конференцію “TravellingtoEnglish-SpeakingCountries” та продемонстрували  презентації на тему «Знайома та незнайома Британія», “GreatBritain”, “London”. Молодші школярі (3-5 класи) намалювали малюнки до переглянутих раніше мультфільмів. Середня  ланка (6-8 класи) взяли участь у вікторині «Популярні англійські прислів’я та приказки».

    На завершення тижня відбулось музично – театралізоване  шоу “ WevisittheUnited  Kingdom”, до якого були залучені  учні всіх класів. Учні з великим задоволенням  співали, танцювали, демонстрували традиції англомовних країн. Настрій свята та мовна атмосфера створювались за допомогою музики та пісень англійською мовою.

  Також у лютому учні 10-х  та 11-х  класів взяли участь в он-лайн тестуванні  з англійської за сприяння видавництва «Макміллан Паблішерз Лімітед». 

Березень 2016  року

          На початку березня було оголошено конкурс  Найкраща Вітальна листівка. Найкраще відгукнулись учні 4-6 класів виготовляючи листівкипривітання для матусь.  Діти  з великим задоволенням виготовляли та писали  поздоровлення  англійською  мовою. На завершення конкурсу було визначено переможців та активних учасників конкурсу.

Квітень 2016 року

   В рамках року англійської мови було проведено п'ятихвилинку краєзнавчого характеру, заочну подорож "Шляхами англомовних країн".

Травень 2016 року

 У травні та постійно проводились консультації та позакласна робота по підготовці 11-класників до ЗНО.

Червень 2016 року

  З 6 по 10 червня в нашому НВК працював англомовний табір під керівництвом вчителів англійської мови Громей О.М. та Копилець О.Г. Табір розпочав свою роботу з вибору назв загонів, девізів та розучування загонних пісень. Також учні з радістю розмалювали плакати на яких зобразили емблеми своїх загонів.              

  Традиційно кожен день розпочинався з лінійки, коли звучали назви та девізи команд, виконувались улюблені пісні загонів: «Overthemountains», «Threelittlekittens», «Ifyouhappy…» та повідомлялись завдання та план роботи на день. Продовжувався день ранковими вправами. А саме у вівторок, коли день був присвячений «Дню здоров’я» після традиційної зарядки молодші учасники табору розучили веселі віршики про літо та канікули та виконали веселі фізкультхвилинки «Teaddybear», «Makeacircleroundandround», «Headandshoulders». День продовжився змаганнями, які допоміг організувати вчитель фізкультури Дудуц І.В. Крім того, що учні «стрибали в мішках» на швидкість, виконували естафети з обручем та ін. вони повинні були ще й виконати завдання, а саме прибігти до стола та вибрати «Vegetables» чи «Fruit», «Clothes» чи «Furniture», «WaterSports» або «Fieldevents» у кошик своєї комади,  в той час коли відповідні слова були записані  на папірцях. В кінці змагання учасники отримали солодкі призи та танцювали «Макарену»

  Тематика середи була присвячена «Дню рідного краю». Тож частина учасників табору разом з Громей О.М.   здійснила екскурсію до музею в с. Ст. Вовчинець. Діти побачили старовинні пам’ятки, зібрані Топало І.К., ознайомились з життям і побутом населення рідного краю, біографією односельчан (серед них наша вчителька-ветеран Сигедін В.І.) Вдома провели обговорення побаченого, поділилися враженнями з іншими учасниками табору.

  Решта   учнів з Копилець О.Г.,  намалювавши малюнки на тему «Myvillage», склали та зачитали твори про себе, сімейні традиції та своє село. Після чого Блуй С.Г., вчитель історії, провела змістовну та цікаву екскурсію до шкільного музею, яка дуже сподобалась учням. День закінчився відгадуванням англійських загадок в колі друзів на шкільному стадіоні.

  Четвер - «День мистецтва та талантів» також запам'ятався учням, тому що в цей день вони переглянули та обговорили декілька англійських мультфільмів та демонстрували свої таланти: малювали малюнки на тематику мультфільмів, розучили вірші та  римівки про літо, співали улюблені пісні англійською.

  На завершення роботи табору, у п’ятницю, відбулась «Інтелектуальна гра» між двома командами «Sprite» та «Coca-cola» на чолі з капітанами Візітіу Наталією (ученицею 10-Б класу) та Гулей Олександрою (ученицею 6-А класу). Змагання складалось:  з розминки, коли учасники повинні були назвати п’ять  кольорів, 7 тварин, 12 місяців та пори року, конкурсу капітанів, запитань вікторини про Великобританію та США. Учасники команд утворювали  складені  слова (compoundwords) з простих, знаходили антоніми та слова, які римуються. Учням сподобалось відгадувати загадки, складати речення з поданих слів та виконувати всі завдання відповідно. Тому  за кожну правильну відповідь вони отримували приз  у вигляді цукерки. З трохи більшою кількістю балів –цукерок, вітання з перемогою приймала команда «Coca-cola». На завершення змагань та під кінець роботи табору десятикласниці виконали пісню «Lemontree» та найактивніші учні отримали сертифікати за активну участь у житті табору.

  Тиждень минув цікаво, залишивши гарні спогади та побажання. Учні з нетерпінням чекають наступного року, щоб знову працювати в літньому англомовному таборі.

Серпень – Вересень 2016 року

   Проводилась додаткова робота  з обдарованими та відстаючими учнями, підготовка учнів до I та  II етапів Всеукраїнської олімпіади та ЗНО.

Жовтень 2016 року

     Організовано та проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіади з англійської мови.

Вивчаючи тему  «Family”  учням 3-х класів дуже сподобалось виконувати проекти “Myfamilytree”,  розповідати та  називати членів  своєї  родини.

Листопад 2016 року

    У неділю, 6 листопада, переможці І етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади з англійської мови серед 8-11 класів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади та Шова Ганна, учениця 8 класу, виборола 3 місце.

   А у середу, 9 листопада,  було проведено розважально-пізнавальну гру «TravelingtoEnglish» з переглядом мультфільму. Метою цієї гри було ознайомити учнів з визначними місцями Англії та викликати інтерес до вивчення англійської мови в молодших школярів, розвиток в учнів навичок слухання, інтересу до творчості, логічного мислення та пам’яті.

Учні переглянули  цікавий мультфільм  англійською мовою та намалювали епізод із мультфільму, який найбільше сподобався.

 

   Напротязі року англійської мови проводилась постійна та активна робота, яка спрямована на популяризацію англійської мови та сприяє її вивченню.      

       

Музично-театралізоване шоу

We visit the United  Kingdom

Scene1

( Під характерну англійську музику на сцену виходять 3 учні.)

P1: Good morning, ladies and gentlemen!

P2: Welcome to the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland!

P3: There are four countries in the United Kingdom. They are England, Wales, Scotland and Northern Ireland.

P1: The official language of the country is English. The capital of the country is London.

P2: This is a very old and interesting country. It has a long history.

P3: The United Kingdom is often called “The Foggy Albion”, because of thick fogs and changeable weather.

Танець із парасольками. Танець закінчується, діти хором:

Rain, rain,

Go away!

Come again another day,

Little children want to play!

Scene 2

(Лунає пісня «Мері Попінс». На парасольці «вилітає» Мері Попінс , за нею діти.

Mary Poppins.: Hello! Do you know me? I am the best English teacher, Mary Poppins. You know I love children very much and I like to sing songs with them. Children, let’s have a music lesson right now!

(Діти співають пісню.)

M.P.: Oh, it’s time for me to fly away! Many other children are waiting for me! Goodbye!

( Мері Попінс і діти залишають сцену.)

Scene 3

                (Виходить кицька, за нею -2 учні.)

P1: Look! Look! What is it?

P2: It’s a cat!

P1: Pussy-cat, pussy-cat. Where have you been?

Cat: I have been to London, visited the Queen.

P1: Pussy-cat, pussy-cat. What did you do there?

Cat: I frightened a mouse under the chair.

Scene 4

(Лунає урочиста музика. Виходить Королева.)

Queen: I am the Queen of England. I live in London in Buckingham Palace. Besides I have many castles. I rule my country and my people love me. And today I want to have a great royal tea party! Call Sherlock Holmes and Doctor Watson.

На сцену виходять Шерлок Холмс та доктор Ватсон .

Sherlock Holmes: We are here, your Majesty!

Queen: I want to have a great royal tea party! I want to invite all my friends. Find them and ask to come! The Great Royal tea party will be here, in my palace.

   Sherlock Holms and Dr. Watson: Will be done, your Majesty!

   (Під урочисту музику Королева залишає сцену.)

   Dr. Watson: Oh, Holmes, we don’t know the time of the tea party!

   Sherlock Holmes: It’s elementary Watson. The English drink tea at 5 o’clock.

   Dr. Watson: You are right, as usual. Then, let’s go!

Scene5

Лицарі з мечами на коняхвиїжджають на сцену.

  Dr. Watson: Who are you?

  Sherlock Holmes: Where are you from?

  Knight 1: We are English knights. We are very strong and brave.

  Knight 2: We have helmets on our heads and swords in our hands.

  Knight 1, Knight 2: We ride horses and fight with swords.

  Sherlock Holmes: Her Majesty, our Queen invites you to the Great Royal tea party.

Knight 1: What time?

Knight 2: What place?

Sherlock Holmes and Dr. Watson: Buckingham Palace, at 5 o’clock!

Knights 1, 2:OK. Thank you.

(Лицарі залишають сцену.)

   Діти  стають півколом на другому плані на фоні Біг Бена.)

  Sherlock Holmes: Look, Watson! What time is it?

  Діти під музику речитативом:

  Children:

  Tick – tock, tick – tock,

  It’s Big Ben,

  It is a clock.

  Tick – tock, tick – tock,

  Big Ben strikes,

  It’s one o’clock.

(ЛунаєдзвінБіг Бена 1 раз.)

Dr. Watson: Hurry up!

Sherlock Holmes: Let’s go!

(Шерлок Холмс та доктор Ватсон проходять сценою.)

Scene 6

(Під музику з мультфільму про Вінні Пуха “Кто ходит в гости по утрам…” Віні Пух і Пятачок з повітряними кульками проходять сценою. Шерлок Холмс і доктор Ватсон підходять до них.)

Dr. Watson: Who are you?

Sherlock Holmes: Where are you from?

Winnie – the – Pooh: I am Winnie – the – Pooh and this is my friend Piglet.

Piglet: I am Piglet.

Winnie – the – Pooh: We are from the English fairy tale “Winnie – the – Pooh and His Friends”.

Sherlock Holmes: Her Majesty, our Queen invites you to the Great Royal tea party.

Winnie – the – Pooh: What time?

Piglet: What place?

Sherlock Holmes and Dr. Watson: Buckingham Palace, at 5 o’clock!

Winnie – the – Pooh: OK. Thank you. (Залишають сцену.)

(Діти стають півколом на другому фоні Біг Бена.)

              Sherlock Holmes: Look, Watson! What time is it?

           Діти речитативом:

            Children:

            Tick – tock, tick – tock,

            It’s Big Ben,

            It is a clock.

            Tick – tock, tick – tock,

             Big Ben strikes,

            It’s two o’clock.

           (Лунає дзвін Біг Бена 2 рази.)

           Dr. Watson: Hurry up!

           Sherlock Holmes: Let’s go!

Scene 7

Під пісню  ”Еліс“ виходить Аліса і рухається в танці сценою,  на сцену вибігає кролик і зі словами: ”Hurryup! Hurryup! “ хапає Алісу за руку і декілька разів пробігає  з нею по сцені. Шерлок Холмс і доктор Ватсон  підходять до них.

Dr. Watson: Whoareyou?

Sherlock Holmes: Where are you from?

White Rabbit: I am White Rabbit.

Alice: I am Alice. We are you from Wonderland.

Sherlock Holmes: Where are you going?

White Rabbit: We are going to the queen of hearts to play cricket. (Дивиться на годинник.)Oh, we are late! My poor head! We are late!

Dr. Watson: Don’t worry!

Sherlock Holmes: Her Majesty, our Queen invites you to the Great Royal tea party.

Alice: What time?

White Rabbit: What place?

Sherlock Holmes and Dr. Watson: Buckingham Palace, at 5 o’clock!

Alisa and White Rabbit: OK. Thank you.

Діти стають півколом на другому плані на фоні Біг Бена. 

Sherlock Holmes: Look, Watson! What time is it?

Діти речитативом:

Children:

Tick – tock, tick – tock,

It’s Big Ben,

It is a clock.

Tick – tock, tick – tock,

Big Ben strikes,

It’s three o’clock.

(Лунає дзвін Біг Бена 3 рази.)

Dr. Watson: Hurry up!

Sherlock Holmes: Let’s go!

Scene 8

(Під звуки волинки на сцену виходить Шотландець у кілті  з волинкою, “грає”.Шерлок Холмс і доктор Ватсон підходять до нього.)

Dr. Watson: Who are you?

                Sherlock Holmes: Where are you from?

Bagpipe player: I am from Scotland. I am Scottish. I am a bagpipes player.

Dr. Watson: What?

Sherlock Holmes: It’s elementary, Watson. This man plays the bagpipes – the national musical instrument of Scotland.

Dr. Watson: What strange clothes! What is it? A   skirt? 

Bagpipe player: It is not a skirt. It is a kilt – the Scottish national clothes.

Dr. Watson: Very strange…

Sherlock Holmes: It’s elementary, Watson. Scotland is an interesting country. It is famous not only for kilts and bagpipes, but also for Loch Ness Monster!

Bagpipe player: You said “Loch Ness Monster”? A – a – a – a!(Тікає.)

(Під музику“CrazyFrog”з’являється Чудовисько, вибігають діти.) 

Dr. Watson: What is this?

Sherlock Holmes: Loch Ness Monster, Sir!

Dr. Watson: Oh, My God!

Sherlock Holmes: It’s elementary, Watson.

(Діти співають. Чудовисько теж підтанцьовує. Волинщик повертається і співає з дітьми. )

Sherlock Holmes: Her Majesty, our Queen invites you to the Great Royal tea party.

Bagpipe player: What time?

Monster: What place?

Sherlock Holmes and Dr. Watson: Buckingham Palace, at 5 o’clock!

Bagpipe player and Monster: OK. Thank you.

(Вибігають діти і стають півколом на другому плані на фоні Біг Бена.)

Sherlock Holmes: Look, Watson! What time is it?

Діти під музику речитативом:

Tick – tock, tick – tock,

It’s Big Ben,

It is a clock.

Tick – tock, tick – tock,

Big Ben strikes,

It’s four o’clock.

(Лунає дзвін Біг Бена 4 рази.)

Dr. Watson: Hurry up!

Sherlock Holmes:Let’s go!

Scene 9

(Під пісню “Wearethechampions” з’являється група дітей – футбольна команда. Шерлок Холмс і доктор Ватсон підходять до них.)

SherlockHolmes:Where are you from?

Football player: We are from English football club.

 Dr. Watson: Who are you?

All the team: We are the champions!

 We are the champions, my friends!

    We’ll keep fighting till the end.

    We are the champions,

    We are the champions,

   No time for losers

  And we are the champions

   Of the word!

  SherlockHolmes:Her Majesty, our Queen invites you to the Great Royal tea party.

Football player 1: What time?

Football player 2: What place?

Sherlock Holmes and Dr. Watson: Buckingham Palace, at 5 o’clock!

All the team: OK. Thank you.

(Футбольна команда залишає сцену)

SherlockHolmes: Look, Watson! What time is it?

Діти речитативом:

Tick – tock, tick – tock,

It’s Big Ben,

It is a clock.

Tick – tock, tick – tock,

Big Ben strikes,

It’s five o’clock.

(Лунає дзвін Біг Бена 5 разів.)

(Під урочисту музику виходить Королева.)

     Queen: I am glad to see you, my friends!

     All the children: We are glad to see you too, Your Majesty!

     Queen: Mister Holmes, Mister Watson, thank you for your help!

     Queen: My dear friends! Is everybody here? Then welcome to my palace to the Great Royal tea party!

                (Під характерну англійську музику кланяються і залишають сцену.)

 Фінальна пісня: “Your home is the planet Earth.”