Відвідувачі
170
Статті
943
Перегляди статей
265633

П’ятикласники та їх адаптація до процесу навчання

(батьківські збори)

Мета:

 1. Познайомитися з батьками учнів та послухати короткі характеристики, які вони дадуть своїм дітям.

2. Пояснити батькам роль сім’ї та її значення в адаптації школяра у зв’язку з новими якостями навчанні та віковими особливостями дітей.

3. Дати рекомендації батькам щодо рішення можливих проблем, пов’язаних з успішністю та моральним станом дітей.

Коментар: на збори запрошуються шкільний лікар, бібліотекар, заступник директора з виховної роботи. Готуючись до зборів, класний керівник має заготовити бланки анкети для батьків.

Детальніше: батьківські збори 5 класу

2 110 порад батькам першокласників

Детальніше: 10 порад батькам

Рекомендації щодо виховання

1.Виявляйте свою любов до дитини, дайте їй зрозуміти, що ви любитимете її завжди, за будь – яких обставин. Але слідкуйте, щоб ваша любов не перетворилась у вседозволеність, установіть чіткі межі дозволеного і завжди неухильно дотримуйтеся встановлених заборон і дозволів.

Детальніше: Рекомендації виховного процесу

Поради   соціального педагога батькам першокласників

Кожен  рік 1 вересня  настає  такий  хвилюючий для всіх День Знань. Літечко  змінюється з найвідповідальнішим  періодом як для батьків так і для їх  діточок. Інший   розпорядок дня, з’являється  жорсткий режим, домашні  завдання і перші  шкільні  проблеми. Перший рік  навчання тяжкий для багатьох  дітей : одні  звикли до дитсадка та своїх  вихователів, інші  ніяк не звикнуть  ходити до їдальні та коштувати  шкільні страви, в результаті  чогоможутьпочатисяпроблемизі  шлунком, треті  скаржаться на зір, четверті  із-за постійних  стресів  взагалі не хочуть  ходити до школи. Пропоную батькам ознайомитись  зі   статтею, щоб в подальшому в вашій  сім’ї таких проблем не виникало.

Детальніше: Рекомендації соціального педагога